Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
