Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
