Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
