Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Default theme
ms: Tema lalai
