Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
