Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Layout
oc: Afichatge

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Template
oc: Modèl

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut
