Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Layout
ro: Prezentare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Template
ro: Șablon

en: Templates
ro: Şabloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Default theme
ro: Tema implicită
