Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: About
se: Birra
