Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
