Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Template
sk: Šablóna

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu
