Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema
