Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Template
sv: Mall

en: Templates
sv: Mallar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Experimental
sv: Experimentell
