Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்
