Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
