Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น
