Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان
