Mercury Editor Page Templates (1.0.6) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Layout
vi: Bố cục

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Template
vi: Mẫu

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định
