Merge translations (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Translation
az: Tərcümə
