Merge translations (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Translation
hy: Թարգմանություն
