Merge translations (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
