Merge translations (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Published
sv: Publicerad

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Translation
sv: Översättning
