Merge translations (2.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Do nothing
de: Nichts machen

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Translation
de: Übersetzung
