Merge translations (2.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Published
fi: Julkaistu

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Translation
fi: Käännös
