Merge translations (2.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Published
gl: Publicado

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Not published
gl: Non publicado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Translation
gl: Traducción
