Merge translations (2.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Published
sk: Zverejnené

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Translation
sk: Preklad
