Merge translations (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு
