Merge translations (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Translation
be: Пераклад
