Merge translations (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Language
ja: 言語

en: Published
ja: 掲載

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: Not published
ja: 非掲載

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Translation
ja: 翻訳
