Merge translations (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
