Merge translations (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ
