Merge translations (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Published
lv: Publicēts

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Translation
lv: Tulkojums
