Merge translations (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Language
no: Språk

en: Published
no: Publisert

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Not published
no: Ikke publisert

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Translation
no: Oversettelse
