Merge translations (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Published
ca: Publicat

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Not published
ca: No publicat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Translation
ca: Traducció
