Merge translations (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Published
da: Udgivet

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Multilingual
da: Sprog

en: Translation
da: Oversættelse
