Merge translations (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Translation
lt: Vertimas
