MerlinOne (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Caption
da: Undertekst

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Headline
da: Overskrift

en: Media type
da: Medie type
