MerlinOne (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Media
lv: Multivide

en: Caption
lv: Paraksts

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Copyright
lv: Autortiesības
