MerlinOne (3.2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Media
fr: Média

en: Caption
fr: Légende

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: Headline
fr: Titre principal

en: Bulk add @name
fr: Ajouter @name en masse

en: Media type
fr: Type de média
