MerlinOne (3.2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Media
ca: Multimèdia

en: Caption
ca: Subtítol

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Media type
ca: Tipus de mèdia
