MerlinOne (3.2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Caption
lt: Antraštė

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Media type
lt: Medijos tipas
