MerlinOne (3.2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Media
vi: Phương tiện

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: Copyright
vi: Bản quyền
