MerlinOne (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Caption
da: Undertekst

en: Headline
da: Overskrift

en: @remote could not be saved to @path.
da: @remote kunne ikke gemmes til @path.

en: Media type
da: Medie type

en: Failed to fetch file due to error "%error"
da: Kunne ikke hente filen på grund af fejlen "%error"
