MerlinOne (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Media
tr: Medya

en: Caption
tr: Başlık

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: @remote could not be saved to @path.
tr: @path yoluna @remote kaydedilemedi.

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Failed to fetch file due to error "%error"
tr: "%error" hatası nedeniyle dosya getirilemedi
