MerlinOne (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Media
et: Meedia

en: Caption
et: Pealkiri

en: @remote could not be saved to @path.
et: @remote ei olnud võimalik salvestada kausta @path.

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Failed to fetch file due to error "%error"
et: Faili hankimine ebaõnnestus vea "%error" tõttu.
