MerlinOne (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Media
fr: Média

en: Caption
fr: Légende

en: Headline
fr: Titre principal

en: @remote could not be saved to @path.
fr: @remote n'a pas pu être sauvegardé vers @path.

en: Media type
fr: Type de média

en: Failed to fetch file due to error "%error"
fr: Échec de la récupération du fichier dû à l'erreur "%error"

en: Upload location
fr: Transférer l'emplacement
