MerlinOne (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
