MerlinOne (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Keywords
az: Açar söz

en: Caption
az: Başlıq

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: pixels
az: piksellər
