MerlinOne (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Media
el: Μέσα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: @remote could not be saved to @path.
el: Το @remote δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί στο @path.
