MerlinOne (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Media
he: מדיה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: pixels
he: פיקסלים
