MerlinOne (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Media
pt: Mídia

en: Caption
pt: Legenda

en: Headline
pt: Título

en: @remote could not be saved to @path.
pt: @remote não pode ser salvo em @path.

en: Media type
pt: Tipo de mídia

en: Failed to fetch file due to error "%error"
pt: Falha ao buscar arquivo devido ao erro "%error"

en: Upload location
pt: Localização do arquivo carregado
